seznam zaposlenih

Urad predsednice

Kris Amon

Zoran Arapović

Mirsad Beganović

Alenka Belšak

Maja Dobrota

Mateja Galjot

Vesna Gioahin

Denis Golob

mag. Vesna Golob

Primož Gorišek

Damjana Grabec

Tina Grad

Peter Grum

Monika Hočevar

Vojko Jovanovič

Danijel Kolić

Marko Korošec

Anica Košak

Peter Boštjan Košak

Simona Kraupner

Mateja Krpan Trošt

Francka Lah

Tina Ličen

Rok Marolt

Tanja Mehle

Tatjana Meško

Jernej Meze

Nataša Michieli Kavčič

Lili Milek

Dejan Mioč

Karmen Modic

Vesna Mohar

Uroš Mohorič

Branko Nikolić

Valentin Orešek

Jerneja Pačnik

Maja Pajk

Tadej Peklaj

Jana Pezdir

Jana Podlogar

Bojana Prek Prosen

Neža Šeruga

Nina Šket

Maja Slevec

Nataša Sotlar

Mimi Jasmina Šteharnik

Tjaša Štembal

Tjaša Šuligoj

Aida Tabaković

Janez Trček

Veronika Voglar Krušnik

Aleš Vovk

Bojan Žabjek

Rosanda Žagar Čuk

Marjana Žerdin

Barbara Zorić

Sandra Žunter

Igor Đukić

Pravdni oddelek

Sonja Antolić

Urška Anžlovar

Nataša Arhar Žličar

Zorica Bakal Mandić

Aljeta Bernik

Nina Bitenc

Kristina Djaković

Mojca Dlapal

Vesna Drnovšek

Azra Džinić

Katja Femec Lenič

Aleksandra Flus

Katja Godler Bregar

Simona Grobelšek

Velida Huremović

Darja Klinc

Špela Kosec

Neža Kranjc

Mateja Levanič

Sonja Mehle

Darja Modic

Eva Pekolj

Tatjana Podlesnik

Diana Popović

Mira Poravne

Klara Rozman

Eva Sabolović Puconja

Simona Senica

Zalka Šercer

Barbara Štibernik

Ema Tavčar

Svetlana Varle

Špela Žaberl

Mitja Zakrajšek

Loti Zupan

Špela Zupančič

Centralni oddelek za verodostojno listino

Uroš Borovnjak

Sanja Divjak Zalokar

Ana Maria Erbežnik Sušnik

Metka Feldin

Ines Gorjup

Renata Hribar

Teja Janeš

Polonca Jurgec

Brigita Koderman

Alenka Končar

Marjana Kvas

Mojca Lesjak

Suzana Meglen

Karmen Modic

Doris Müller

Lidija Novak

Mateja Novak

Klara Petrovič

Ksenija Pregelj

Aleš Razboršek

mag. Barbara Rihter

Ilija Šajatović

Boban Stegić

Katja Steiner

Nataša Štepic

Maruša Štritof

Karmen Tehovnik

Melita Tomažin

Alenka Urbas

Urška Vipotnik

Lea Zafred

Zalka Zajec

Kazenski oddelek

Tanja Blatnik

Klemen Čarman

Marija Čarman

Maja Ciperle

Maja Crnalić

Damjana Grad

Mojca Herbst

Ana Janičijević

Suzana Jarc

Dijana Jelić

Lela Jovičić

Nataša Koncilja

Teja Koprivc

Maša Kovač

Urša Kovač

Marta Kovačec

Anita Krupić

Majda Medved

Rusmira Mehić

Neža Mihalič

Aleksander Mirt

Julija Mohorčič

Sanela Mujagić

Sehada Nikočević

Petra Očko

Monika Pandol

Nevenka Peric

Katja Petek

Petra Petrović

Mateja Platovnjak

Majda Ramić

Monja Roj

Mara Savić

Hermina Skodlar

Katarina Tavš

Mojca Težak

Špela Vojčič

Mojca Vrezec

Katja Zajc

Jelka Žankar

Suzana Zver

Oddelek za prekrške

Tanija Bajrić

Manca Brezak

Maja Cuder

Sanela Džaferović

Jelka Goršič Kastelic

Pika Gostiša

Boštjan Gubanec

Sylvia Guta

Maja Jagodić

Petra Jakolič

Zala Jelenc

Eva Jeraj

Darja Jug

Gozdana Kralj

Andreja Kravanja

Barbara Lah

Snežana Markuljevič

Teja Merhar

Renata Mikeln

Mersada Sara Mušedinović

Jelka Natlačen

Sabina Novak

Andrej Obljubek

Klara Pečenik

Tina Peteh

Irena Petrič

Nina Rakar

Ferdija Rizvani

Mateja Rusec

Nina Štrafela

Špela Šubic

Tanja Šumrada

Metka Šuštaršič

Suzana Tolimir

Simona Turk

Dragana Vučković

Renata Weiss

Natalija Žibert

Izvršilni oddelek

Branka Abram

Danijela Anakiev

Katja Andrinek

Lidija Belcijan Tomažič

Alenka Bernik

Sandra Bizjan

Elvedina Brkić

Martina Bučar

Jana Cerar

Breda Češnovar

Jerneja Cifer

Ana Cifrek Vujović

Mateja Debevc

Ana Ercegovac

Manca Erčulj

Marjetka Erjavec

Adela Ficko

Maruša Forte

Vanda Grahek

Klara Grden

Magdalena Grum

Ciril Hočevar

Tanja Horvat

Maja Jager

Jasna Jeklin

Karmen Jeraj

Estera Jerant Hrvatin

Daliborka Jović

Tanja Kamenik

Aljaž Kavšek

Jasna Klevišar

Mateja Klobučar Kavdik

Tanja Kočar

Katjuša Kolander

Brigita Kolić

Mojca Kosem Šimunkovič

Monika Kovač

Karmen Kovačič

Maja Kušlan Černilogar

Martina Lindič Lukič

Lana Lonel

Irena Lukner

Barbara Medved

Polonca Nadler

Helena Novak

Judita Novak

Marija Magdalena Novak

Mateja Pajk

Irena Pavc

Marija Pirih

Nada Piškur Skalar

Maja Planinšek

Helena Potočnik

Maja Potrč

Lea Povše

Katarina Prusnik

Blažka Raztresen

Irena Rodić

Tanja Roš

Rasima Rujović

Matej Rupnik

Marjeta Skubic

Anita Slevec

Karmen Smole

Tanja Stojković

Eva Sušnik

Nataša Sušnik

Miloš Turnšek

Božana Vidović

Vera Vindiš

Dragica Vodišek

Teja Zabukovec

Marinka Zajc

Nepravdni in zapuščinski oddelek

Maja Bečaj

Alenka Burja

Ines Delpin

Saša Drole

Špela Erlah

Marina Federici

Irena Hajšen

Maja Hirsch Jere

Jožica Hočevar

Leonarda Japelj

Tajda Jernejčič

Ana Jevšnik Vrečer

Christine Kavčič

Mateja Klaneček

Petricija Košiček

Tamara Kreže

Damijana Levstik

Sabina Lindič Černe

Maja Logožar Jaklič

Tina Lončar

Lara Martinšek

Cvetka Mavsar

Darko Mršić

Elizabeta Nose

Andreja Novak

Martina Požaršek

Vesna Rihar

Justina Rogelj

Katarina Snoj

Katarina Spasovska

Janja Stritar

Maša Švigelj

Tina Tisel Hercigonja

Desa Višnjić

Damjana Železnik

Alja Zigmund

Zemljiška knjiga

Erika Boštjančič

Urban Buser

Mateja Dremelj

Dušanka Erkić

Tanja Erkić

Simonca Gačnik

Andreja Grum

Irena Habič

Bernardka Hlebec

Valentin Hlebec

Nada Jakopič

Polona Kastelic

Vesna Kukovec

Branko Kvartuh

Sabina Lovrenčič

Andrej Peklaj

Mojca Pezdir

Urška Piskar

Damjana Požek

Helena Schönlieb

Alenka Sedej

Helena Semenič

Polona Sirc

Sonja Škander

Andrej Štupar

Franc Štupar

Fani Tekalec

Boris Trampuž

Tjaša Turk

Simona Vehabović

Ines Vidmar

Martina Žagar

Marjetka Zakotnik

Nina Zidarič

Tina Zidarič

Nina Žurga

Oddelek za etažno lastnino

Haseda Bašić

Polona Bec

Maruša Bizjan

Katja Gabrovšek

Samo Grum

Boštjan Haložan

Manca Hrovat

Anna Južnič

Simona Keber

Sonja Kozlevčar

Polona Marinko

Marjana Marušić

Zvezdana Mlinar

Tatjana Novak

Polona Petric

Anka Petrovčič

Sabina Pugelj

Peter Resnik

Adrijana Severinski

Niko Strader

Rok Tomšič

Milena Zagorc

Irena Zevnik