zapri pomoč

pomoč

Za pomoč pri uporabi spletnih strani sodstva se obrnite na:

pomembno

zapri pomembno

  • Zemljiška knjiga

  • COVL - izvršba

  • Izračun zamudnih obresti

  • Obravnave

  • Sodna praksa

obvestila o piškotkih

Naša spletna stran uporablja tehnologijo piškotkov (cookies). Piškotki omogočajo uporabo naprednih, uporabniku prikrojenih možnosti. Omogočajo nam tudi spremljanje statistik obiska, s čimer pridobivamo prepotrebne podatke za nenehno izboljševanje strani. Če zapisa piškotkov ne boste dovolili, boste prikrajšani za možnosti, kakršni sta ogled video posnetkov in komentiranje objav prek družbenih omrežij.

Več informacij o piškotkih na sodisce.si


sprejmi piškotke | zavrni piškotke

vsebine po meri

zapri sistemska obvestila

Izberi rubriko

Skupine uporabnikov

Izberite skupino, ki najbolj ustreza vašemu profilu, oziroma obkljukajte tiste rubrike, katere želite spremljati.

Orodje "Vsebine po meri" vam omogoča, da na vstopni strani spremljate le tiste vsebine, ki vas zanimajo. Posamezne rubrike, ki jih boste izbrali, vas bodo na strani pričakale vsakič, ko jo boste obiskali. Osebne nastavitve lahko s klikom na gumb "vsebina po meri" v orodni vrstici kadarkoli spremenite.

Nekatere rubrike bodo prikazane le v primeru, če je vsebina smiselna za prikaz na posameznem sodišču. Na primer: rubrika Zemljiška knjiga bo vidna le na vstopnih straneh okrajnih sodišč ...

seznam zaposlenih

Urad predsednika

predsednik sodišča , - Marjan Pogačnik
vodja službe za sodno upravo in zadeve skupnega pomena - Beti Potparić
predstavnica za odnose z javnostmi - Mateja Jazbec
vodja urada - Olivera Cilar
Klemen Garvas
Miha Kuplenik
Anja Slak
Miha Šubara

Oddelek za gospodarsko sodstvo

Petra Anžin Matovski - Sodni register
Barbara Badovinac - Sodni register
Petra Bunderla
Teja Ciglar - Sodni register
Mateja Čakš
Vanja Čebulj
Anja Čerin Devjak
David Debevec
Edina Delanović - Sodni register
Darinka Dobrovoljc
Zdenka Dojčinović
Irena Femec - Sodni register
Jožica Flis
Mojca Forjan
Denis Fratnik
Majda Friškovič - Sodni register, vodja
Helena Gasser - Sodni register
Teja Grad
Neva Gregorič
Anja Gulje
Marinka Hozjan
Petra Hribar
Lili Ivančič Jurše - Sodni register
Mihelca Jeza - Sodni register
Suzana Juvan
Alenka Kadivec
Mojca Kavčič Prebil
Teja Klasnič
Martina Klemen
Alenka Kocjančič
Ksenja Končina
Tjaša Koren
Emanuela Košir - Sodni register
Sonja Kraljič Kern - Sodni register
Marjeta Lasan - Sodni register
Mateja Mavrič
Natalija Mihelič - Sodni register
Barbka Moškon
Janja Muhvić Patafta
Barbara Oven
Jasmina Pašagić
Maja Pilih
Vida Pipan - Sodni register
Luka Pust
Matjaž Rahne - Sodni register
Elin Railić
Mojca Resnik
Emanuela Rodica - Sodni register
Joža Ropret
Amela Salkić
Tatjana Siročić
Andreja Skarza Robida
Franc Spruk
Katarina Svetlin Logar
Jasna Svršina
Martina Škvorc
Irena Špernjak
Marija Zupan
Jan Žičkar

Stečajni oddelek

Jasmina Ašič
Rebeka Babnik
Maruša Drolec Stupica
Ana Marija Gabriel
Ines Grum
Anton Jugovec
Igor Kastelic
Suzana Lakner
Jerneja Ogrinec
Branka Ožegovič
Mojca Pavačič
Marijo Rožanc
Aljoša Samec
Rada Slišković
Nina Slokar Boc
Lea Terglav

Pravdni oddelek

Mirjam Batič
Domen Bečan
Biljana Bjelančević
Katja Cigoj
Elizabeta Činkelj Tkalčič
Urška Dižovnik
Vesna Dobrovnik
Tanja Drolc
Hati Erčulj
Ana Marija Fartek
Danica Flis
Nataša Horvat
Mojca Horvatič
Dragana Jaćimović
Ksenja Jeraj
Petra Jesenek
Lenka Kardelj Gerečnik
Jerca Kobe
Teja Kolenc
Nataša Komidar
Janja Kralj Miklič
Špela Kranjec Čebašek
Branka Kraševec
Nada Kremžar
Katja Krže
Nada Lampret
Jelena Ljušić
Andreja Lužovec
Anka Macura Petrović
Metka Magdič
Svemila Mikolavčić
Katja Mlakar
Katarina Novak
Alenka Osterman Prokopović
Ester Petkovšek
Janja Poljanšek
Sandra Pranjić
Slavica Primc
Barbara Ribarić
Renata Rihter
Marjana Ruparčič
Joži Slak
Urška Steblovnik
Fatima Šarić
Ana Škrbič
Tjaša Špernjak
Metka Šuštar
Maja Tabakovič
Ines Tavčar
Bec Vanja
Katja Vidmar
Tanja Vrhovec
Nina Vrtar
Snežana Wolf
Lili Železnik
Saša Žerjal

Kazenski oddelek

Milena Abdagić
Jasmina Arnež
Sonja Avsec
Marko Beovič
Nika Berk
Metka Brežnik
Arnela Brkić
Anita Čater
Martin Dolinar
Brigita Dopona
Ines Eržen
Petra Ferlic
Nina Ficko
Nino Galun
Tjaša Gjura Oražem
Vesna Glavati
Primož Golob
Pika Gostiša
Andrej Habič
Andreja Hergula
Maša Hertl
Tončka Horvat
Barbara Jankovič
Teja Jeras Pintar
Đani Jurdana
Nika Kajtazovič
Marta Kapitler
Nataša Kavzar
Maja Kilar
Urška Kladušek
Rok Kobal
Nina Kolar
Maja Korošec
Sabina Kovačević
Martina Kralj
Barbara Kurnik
Nina Langerholc
Lara Logar
Mojca Marinčič
Milanka Merlak
Špela Mežan
Ana Milošević
Nevenka Mlakar
Maja Močnik
Katarina Moravec
Mojca Nartnik
Anja Ograjšek
Nina Ojsteršek
Ksenija Pajer
Manda Pečoler
Marjana Perger
Bojana Pernjek
Kristina Petrova Cimperšek
Monika Poljanšek
Tanja Polutnik
Špela Posar
Špela Posar
Alekseja Potočnik
Ema Joži Prosenc
Petra Pugelj
Barbara Rakun
Maja Ramić
Ana Ravnik
Nadja Rojc
Janja Ropret
Ana Savnik
Eva Senica
Nina Smrkolj
Barbara Sršan
Neva Starc
Ana Stojc
Tina Suhadolc
Maja Šijaković
Irena Štojs
Valentina Štraus
Katja Tesla
Rok Tomelj
Dejan Topolovec
Alenka Tratnik
Suzana Tršek
Mirjana Udovičić
Davorin Visočnik
Arnela Zahirović
Bernarda Zankoč
Adriana Zelić
Jožica Zupančič
Helena Žavbi
Stanislava Žebaljec
Andraž Žgavec
Marija Žužek

Preiskovalni oddelek

Nurfija Aličajić
Marjan Ambrož
Marjeta Anžič
Kristina Barić
Simon Bizjak
Irena Ćorda
Taša Černoša Tokunaga
Anja Čulav
Klavdija Drnovšek
Anita Filipčič
Monika Gajšek
Rowena Gričar
Nina Grumić
Katarina Hribar
Lucija Hribernik
Lara Jalovec
Nina Jerovšek
Martina Ježek
Lidija Kolonić Hočevar
Martina Lazar
Sabrina Lončarič
Majda Milavec
Jasmina Mustedanagić
Mirela Mušič
Nina Katarina Nagode
Nina Omerzel
Meta Pavlič
Klara Pečenik
Ana Podlinšek
Simona Purkart
Martina Rotar
Anita Šabić
Ines Šlosar
Luka Šorli
Andreja Štimec
Primož Štrancar
Andreja Šurbek
Jelka Todić
Bilka Tomažin
Maja Trček
Frančiška Uroševič
Stanka Zupanič

Oddelek za družinsko sodstvo

Manca Ambrožič
Tadeja Apat
Tina Bregant
Barbara Burnar
Vesna Černivec
Nada Dolinar
Marta Frei
Eva Gros
Zlata Jalševac
Mojca Jan
Marijana Jazbec
Urška Kadunc
Erika Katern
Špela Košir
Janja Kralj
Stela Kuželj
Nadja Lebar
Ana Marija Malerič
Ana Markovič
Mateja Medved
Lili Omejc
Tanja Oražem
Renata Paulić
Stela Pečnik
Maja Polončič
Maja Pucelj Krajnc
Tina Subotič
Brigita Suhadolnik
Katja Škerget
Anita Špoljarič
Katarina Štendler
Sanja Topolšek
Vesna Vidic
Mateja Žakelj
Mateja Žorž

Služba za alternativno reševanje sporov

Polona Fakin
Barbara Levstik Šega
Stanka Logan
Amira Nadarević
Anja Turšič

Služba za brezplačno pravno pomoč

Nina Bevk
Urša Bregant
Kristina Čeligoj
Anja Dobovičnik
Tina Glavan
Elizabeta Hacin
Miha Istenič
Anita Kajtna
Metka Kocjančič
Alenka Košir
Silva Kotar
Peter Lavrih
Subotić Maja
Irena Podgoršek
Eva Podlogar
Borut Rupnik
Mateja Sotlar
Tina Strojan
Neva Sulič
Bojan Štivan
Olivera Taskova
Luka Vlačić
Urša Zevnik

Služba za informatiko (Pisarna za informacijsko podporo)

Janez Anderle
Gašper Drolec
Blaž Leben
Maja Mitrevska
Klemen Pišek
Matjaž Potočnik
Gašper Zupan

Kadrovsko - pravna služba

David Braniselj
Katja Kavaš
Tatjana Nadu Zgonc
Matic Petek
Sonja Pirc
Borut Pustovrh
Jana Rupnik
Matic Zajc

Finančno računovodska služba

Nataša Babić
Tanja Bavdek
Agripina Bratec Selan
Daša Bratina
Bojana Erjavec
Melita Flajs
Nina Jeralič
Jasna Jovančević
Barbara Kramberger
Gordana Krljič
Tina Ličen
Ana Marković Bach
Mihela Meden
Klavdija Merhar
Vera Pirc Turk
Darja Pirnat
Nace Potočnik
Tatjana Tjaša Škufca
Marija Šotiček

Sprejemna pisarna

Ladislava Armič Kotar
Tanja Bohorič
Rok Igličar
Andrej Kosmač
Zoran Lekić
Mateja Mercina
Daliborka Mičić Šlat
Filipič Nevenka
Aleksandar Nikić
Tomaž Perne
Kristijan Stojanović
Lucija Škrjanec
Jožica Tomelj
Robert Trošt
Fani Vrhovec
Majda Zadnikar
Roman Židan

Arhiv

Drago Čučnik
Dušan Finc
Matjaž Lavrič

Tehnično vzdrževalna služba

Asima Bajrić
Marija (Miša) Bevk
Angelca Bobek
Robert Breznik
Mateja Bukovec
Brigita Cankar
Petra Cvijanović
Mateja Dobrota
Irena Dragičevič
Zlatko Džinič
Zlatko Janković
Zumra Kičin
Kristina Klarič
Matjaž Kocjančič
Matjaž Kočmar
Marija Kovačić
Milka Kožuh
Violeta Lukić
Ana Markić
Nada Marković Berić
Marija Miklavčič
Mojca Mlačnik
Andreja Močnik
Karolina Nahić
Goran Obrenović
Ljubica Petrović
Stanojka Peulić
Alison Pipa
Magda Podboršek
Gjyljeta Sinani
Majda Stepan
Urška Urbanija
Milan Verač
Biserka Vidic
Andrej Vrečar

Služba za zadeve sodne uprave in analize

Sanja Bregant
Marjana Črnič
Petra Klemenčič
Tadeja Koprivec
Andreja Lavrič
Tomaž Virnik

Dokazovati mora tožnik.
Petitori incumbit probatio.